O mně

Instagram I

Instagram II

16 června, 2018

Knižní bannery 23

sobota, června 16, 2018 čeká na komentář

Moje tvorba. Kopírovat se zdrojem!


Série

Renegáti, Marissa Meyer
<a href="https://lucy-lillianne.blogspot.com/search/label/Kni%C5%BEn%C3%AD%20bannery"><img border="0" data-original-height="30" data-original-width="230" src="https://1.bp.blogspot.com/-HW5NIAzNAjA/Wv1pWYf3ZeI/AAAAAAAAeO0/ByPk2_93a6MajxKxIWY6gA0V4TzkMc8HACKgBGAs/s1600/renegati.png" alt="Renegáti, vytvořila Luciina zašívárna" title="Renegáti, vytvořila Luciina zašívárna"  /></a>

Cotton Malone, Steve Berry 
<a href="https://lucy-lillianne.blogspot.com/search/label/Kni%C5%BEn%C3%AD%20bannery"><img border="0" data-original-height="30" data-original-width="230" src="https://4.bp.blogspot.com/-DcC1xd4yoqE/WyLDr3y_vgI/AAAAAAAAepE/dGduhlPpdOoPGShypKJBH7ejNtada5N9wCKgBGAs/s1600/cotton%2Bmalone.png" alt="Cotton Malone, vytvořila Luciina zašívárna" title="Cotton Malone, vytvořila Luciina zašívárna"  /></a>


Inspirovala jsem se imlovingbooks.com a vytvořila nějaké ikonky, které jsem tam nenašla, protože jsem je potřebovala pro své účely :-) Dávám je tedy k dispozici i pro vás.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)