MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 května, 2018


Tolik čekání na Svět knihy a jak rychle to zase celé uteklo. O ničem jiném se teď nemluví a ještě pár dní to ani nebude jinak. Už se těším, jak začnu postupně procházet reporty, zkouknu co všechno jste zažili a objevili a co všechno jsem zase já zapomněla :-D I já chystám ten svůj, ale čekám na jednu podstatnou věc a pak teprve článek vypustím. Předpokládám, že v úterý by mohl být hotový... Letos to budu mít teda s menším zpožděním... (Omluvte fotku na výšku, ale pořizovala ji mamka a nějak ji nemůžu pořád naučit, že to musí na šířku :-P)


Momentálně čtu Prohnilé město, které jsem začala číst v pondělí. Bohužel s časem je to bída a taky jsem se chystala právě na páteční výlet, takže mám doteď přečtené jen tři čtvrtiny. Ale do zítřka bych s tím mohla pohnout, možná dokonce i finišovat. Na cestu do Prahy jsem si vyprosila u Palmknih Renegáty, kde mám přečtených asi nějakých čtrnáct procent, protože když někteří neustále kecali, nedokázala jsem se plně soustředit. Zatím mě to opravdu baví a jestli to takhle půjde dál, nejspíš je budu chtít i papírově :-)


Na blogu přistál i nový článek, ve kterém mě napadlo prezentovat mapky z knížek, které mám doma. Ano, bude to jeden z těch míň záživných článků, které jsou naprosto zbytečné, ale pokud to někoho přece i tak zaujme, budu v tom pokračovat. Občas, když mi dojdou slova, je potřeba mít v zásobě nějaké ty záplatovací články :-P

A to je z tohoto hektického týdne vše. Bylo toho na mě tak nějak moc, takže už se těším na příští týden, kdy mám konečně dovolenou a hodlám si ji náležitě užít :-) Nicméně, vy aspoň nemáte moc dlouhý článek ke čtení, protože ten o SK bude mít opravdu hooodně slov :-) Tady máte jen malou ochutnávku, co jsem dovezla a detailně celý den vám popíšu příště ;-)


Hezký zbytek neděle a zatím ahoj :-)

Přírůstky

 • Renegáti
 • Prime Time
 • Rudý vlk
 • Artemis
 • Pán stínů
 • Pilíře země
 • Na věky věků
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Renegaty bych si taky chtěla pořídit. Lákají mě už jen z toho důvodu, že je kolem nich opravdu hodně velký boom :D a proto mě hodně zajímá:D
  A samozřejmě také Artemis. Marťan byl skvělý,takže nepochybuji,že tahle kniha na tom bude kvalitou podobně:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Artemis rozhodně, protože Marťan byl prostě senzační... :-)

   Smazat
 2. Moc pěkné nové kousky :) Já mám zálusk na Renegáty a dlouho očekávanou Artemis :) Marťan byl totiž skvělý :)

  OdpovědětSmazat
 3. Máš tam parádní "bichličky" :) Tak hezké čtení a na tvůj report ze Světa knih se těším, já už ho vypustila :-)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87