MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 května, 2018

Čtecí plány na červen

úterý, května 29, 2018 4 komentáře
Nedávno jsem přečetla Svět Tryllů, takže navážu touto volně pokračující sérií, tedy Mrazivým ohněm. A druhá kniha mi doma leží víc jak rok, takže se pokusím s tím něco udělat :-)

Červen

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Odpusťte mi, váš Leonard
256
-Mrazivý oheň 272Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Nečetla jsem ani jednu, ale Mrazivý oheň mám v plánu. Užij si čtení :)

  OdpovědětSmazat
 2. Svět Tryllů jsem četla, ale navazující sérii ne a asi se ani nechystám. Ale tobě ať se líbí :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Sice to nebyl žádný super hit, ale nemůžu ani říct, že by to byl nějaký propadák.

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne