29 května, 2018

Čtecí plány na červen

úterý, května 29, 2018 4 komentáře
Nedávno jsem přečetla Svět Tryllů, takže navážu touto volně pokračující sérií, tedy Mrazivým ohněm. A druhá kniha mi doma leží víc jak rok, takže se pokusím s tím něco udělat :-)

Červen

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Odpusťte mi, váš Leonard
256
-Mrazivý oheň 272Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Nečetla jsem ani jednu, ale Mrazivý oheň mám v plánu. Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Svět Tryllů jsem četla, ale navazující sérii ne a asi se ani nechystám. Ale tobě ať se líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Sice to nebyl žádný super hit, ale nemůžu ani říct, že by to byl nějaký propadák.

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)