21 dubna, 2018

Nejdřív jsem nevěděla, jestli si tuto sérii pořídit. Četla jsem Šest vran, které mě nakonec docela dost bavily. A když jsem šla do knihkupectví utratit svoje dárkové kupony, výběr měli tak mizerný, že jsem nakonec Grišu sbalila, protože moc jiných možností prostě nebylo... Snad budu alespoň spokojená :-)

Recenze - Světlo a stíny | Bouře a vzdor | Zkáza a naděje
 

Griša

  • Světlo a stíny  
  • Bouže a vzdor
  • Zkáza a naděje


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Knihy jsem ještě nečetla, ale zajímají mě. I přesto, že je většina lidí haní, já se na ně těším. Mimo jiné se mi hodně líbí autorčina inspirace Ruskem (to je něco pro mě) :))

    OdpovědětVymazat
  2. Grišu bych si taky chtěla v létě přečíst, tak uvidím jestli se mé plány podaří dodržet. :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)