Nejdřív jsem nevěděla, jestli si tuto sérii pořídit. Četla jsem Šest vran, které mě nakonec docela dost bavily. A když jsem šla do knihkupectví utratit svoje dárkové kupony, výběr měli tak mizerný, že jsem nakonec Grišu sbalila, protože moc jiných možností prostě nebylo... Snad budu alespoň spokojená :-)

Recenze - Světlo a stíny | Bouře a vzdor | Zkáza a naděje
 

Griša

  • Světlo a stíny  
  • Bouže a vzdor
  • Zkáza a naděje  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)