12 března, 2018

Po delší době mám zase kompletní sérii. Tentokrát je to Královna Tearlingu. Druhý díl mě sice příliš nenadchl, ale rozhodla jsem se tomu dát ještě šanci, možná mě závěr přesvědčí o opaku a nakonec se mi to zalíbí víc... :-)

Recenze - Královna Tearlingu | Tažení do Tearlingu | Osud Tearlingu
 

Královna Tearlingu

  • Královna Tearlingu 
  • Tažení do Tearlingu
  • Osud Tearlingu


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Trojka sa mi veľmi páčila, prišla mi štýlovo taká ako jednotka, takže to bolo dobré čítanie :-)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)