MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 března, 2018

Čtecí plány na duben

sobota, března 31, 2018 2 komentáře
Areston jsem si pořídila loni na Světě knihy, takže by bylo fajn zjistit, jaká kniha je a případně pořešit zbytek série. Královské intriky mě zlákaly už dávno a byla jsem ráda, když jsem je objevila v Levné knize...

Duben

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Areston
336
-Královské intriky 448Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Budu držet palce, ať obě knihy zvládneš. :) Já si radši čtecí plány nedělám, protože mi je úplně jasné, jak by to dopadlo. :))

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. ja aspon na ty dve knihy mesicne, protoze nektere knihy mi tu lezi i pres dva roky :-(

      Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne