MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 února, 2018

Včera jsem se nedostala k tomu, abych vylosovala výherce. Dnes už vás však neochudím.  Z komentářů je více než jasné, že většina knihomolů má hodně podobné koníčky a to především v podobě sledování seriálů a filmů :-) Líbily se mi i komentáře, kde píšete, že vyšíváte, malujete, hrajete na hudební nástroje. Děkuji proto všem zúčastněným, nebojte, záložky mi stále zbývají, takže se soutěžemi nekončíme. A teď k tomu výsledku... :-)

Výhrou byly tyto záložky, tři z nich, podle výběru soutěžících...
A vyhrává

StoryHuntress (3, 4, 6)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87