MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 února, 2018

Určitě to všichni znáte. Člověk se vždycky pro něco nadchne, aby to za pár týdnů pominulo. Tak to například u mě dopadlo s omalovánkami. Zpočátku jsem nad tím seděla každý den, pastelek mám ani nevím kolik a nyní to stojí na mrtvém bodě... Přes vánoce jsem je tedy z recese vytáhla a udělala jeden obrázek tematicky vánoční a dva se sovami. A teď to zase leží v knihovně a čeká, až uzraje čas :-D

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

  1. Omalovánky vypadají pěkně a naprosto ti rozumím, já se taky vždycky na ně co chystám a nakonec to uvázne na mrtvém bodě. :))

    OdpovědětSmazat
  2. Veľmi pekné obrázky, najviac sa mi zapáčila sovička :-)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87