MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 ledna, 2018

Další dávka starých knih. Asi poslední na delší dobu, protože jak už jsem říkala, tyhle 'poklady' zase tak moc nevyhledávám... Nejstarší kniha tohoto dílu je z roku 1895.


Název: Minulost
Autor: Božena Kunětická
Rok vydání: 1895
Přečteno: ne
Info: Tuhle knihu jsem ukořistila hlavně proto, že je tak stará a je v ní dokonce věnování pro moji babičku od její babičky...


Název: Zlatovláska a jiné české pohádky
Autor: Karel Jaromír Erben
Rok vydání: 1969
Přečteno: ne
Info: Pohádky z dětství, které si sotva pamatuji. Ale přece je nenechám někde válet, když jsem si je mohla vzít :-)


Název: Nezbedné pohádky
Autor: Josef Lada
Rok vydání: 1967
Přečteno: ne
Info: Další krásné pohádky s ilustracemi. Prostě mi nesměly scházet :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87