MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 prosince, 2017

Relaxační omalovánky #50

středa, prosince 13, 2017 4 komentáře
Už dlouho jsem nekreslila. To počáteční nadšení nějak opadlo a myslím, že nejsem jediná. Na netu už ostatní taky moc nesdílí. Každopádně teď vůbec nebylo kdy nebo jsem si prostě nevzpomněla. Určitě se k tomu vrátím, teď nejspíš vytáhnu ty vánoční :-D Ale k věci, tady jsou moje poslední dva výtvory asi za poslední půlrok :-P

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Oba obrázky vyzerajú pekne, ale ten druhý sa mi páči o niečo viac, obsahovo ma zaujal :-) Ja som pred pár dňami tiež po dlhej dobe vymašovala jednu stranu, je fajn sa k tomu zasa vrátiť :D

    OdpovědětSmazat
  2. Zrovna nedávno jsem si na relaxační omalovánky vzpomněla a po Vánocích bych se k nim zase ráda vrátila. :) Jinak pěkné obrázky. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87