MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 prosince, 2017

Čtecí plány na leden

neděle, prosince 31, 2017 9 komentářů
Potřebuji trošku pauzu od klasických fantasy příběhů, takže jsem si zvolila jeden thriller a jeden katastrofický scénář. Snad to stihnu. A k tomu si napíšu pro jistotu o nějaké recenzáky, ať se nenudím ;-)

Leden

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Pět
320
Sucho 384Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

9 komentářů:

 1. Na Pět se taky nějak, někdy chystám :D

  OdpovědětVymazat
 2. Pet jsem cetla. Dobre cteni. At te bavi. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Četla jsem obě. Skvělé čtení. Sucho je parádní ��

  OdpovědětVymazat
 4. Pět mám moc ráda! :) První polovina je sice trochu pomalejší, ale v konečném výsledku se mi ta kniha opravdu hodně líbila. Teď o Vánocích jsem četla zrovna třetí díl a z toho jsem byla naprosto nadšená. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to se těším :-) už na mě čeká poměrně dlouho :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne