09 listopadu, 2017

Pamatuji si, že kdysi jsem zahlédla knihy ze Světa Tryllů a tak nějak mě ty knihy a jejich obálky očarovaly. A když jsem zjistila, že po letech vychází další série z tohoto světa, neváhala jsem dlouho... :-)

Recenze - Mrazivý oheň - Políbená ledem - Křišťálové království
 

Kroniky Kaninu

 • Mrazivý oheň  
 • Políbená ledem 
 • Křišťálové království 


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Sérii jsem nečetla a zatím se na ní ani nechystám, všechny obálky jsou ale vážně nádherné a zaujaly mě na první pohled... :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tuto sérii si plánuji také přečíst. Ale přemýšlím, že v originále :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych nedala :-D Navíc musím přečíst i tu předchozí sérii, na kterou to navazuje...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)