MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 listopadu, 2017

Čtecí plány na prosinec

čtvrtek, listopadu 30, 2017 4 komentáře
V listopadu jsem měla skvělý výběr. Konečně jsem si vybrala dvě knihy a stihla je přečíst snad hned v prvním týdnu. A to mě tak neuvěřitelně nakoplo, že jsem pak zvládla ještě další hromadu knih. Prosinec bude trošku náročnější. Nejen kvůli vánocům a pečení a tak dále, ale celkově i kvůli nejrůznějším restům. Jako první knihu mám re-reading Vánoční koledy, na kterou jsem vytvořila i událost na fb, abychom se do toho mohli pustit společně :-) A druhá kniha? Něco, co jsem dlouho sháněla...

Prosinec

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Vánoční koleda
112
-Strážci minulosti 328Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Držím palce ať stihneš přečíst vše co chceš. Na Vánoční koledu se už taky dlouho chystám, možná se k tobě připojím, přeci jen je teď příhodná doba... :))

    OdpovědětSmazat
  2. Přeji hodně štěstí a hodně přečtených knih :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87