MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 října, 2017

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Liga spravedlnosti
Je pravda, že DC komiksy na filmovém plátně obvykle nedopadnou zrovna nejlíp. Přesto se vždycky přemůžu a stejně to zkouknu. Aspoň mám co kritizovat :-P

Od Agathy jsem sice zatím nic nečetla, ale tohle musí znát každý. Alespoň podle názvu. Plus si k tomu připojte slibné herecké obsazení a je jasné, že tohle prostě musím vidět :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Já si určitě zajdu do kina na Flatliners ❤ Hráči se smrtí, kde hraje Nina Dobrev

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. aha, tak tu tak nejak nemuzu videt od Upirich deniku :-D

      Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87