MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 října, 2017

Čtecí plány na listopad

pondělí, října 30, 2017 4 komentáře
Tyto plány sice sepisuji každý měsíc pravidelně, ale moje úspěšnost je možná tak padesát procent :-D No prostě, ať žije lenost. Hlavně poslední době, kdy mě chytá opravdu neskutečný kopr ke čtení. Asi konečně krize přišla i na mě :-) Ale já to nevzdám! Tak jo, další měsíc, nová dávka. Tentokrát Sherlock Holmes a kniha, která brzy půjde na plátna kin...

Listopad

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
(Ne)obyčejný kluk
320
Dům na Baker Street 336Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Tak držím palce! Já poslední dobou nečtu nic jiného než skripta :D

    OdpovědětSmazat
  2. Držím palce a věřím, že to dáš. Ale já mám taky vždycky plány a pak je všechno jinak :) Hlavně si to užít, o to jde :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne