MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 srpna, 2017

A je to tady. Po třech týdnech přichází konečně vyhodnocení soutěže. Opravdu jste mě překvapili, protože se zúčastnilo přímo rekordních 53 lidí. To jsem nečekala. Očividně rádi soutěžíte o mišmaš balíčky více než o samotné knihy. I pro mě je to dostupnější a navíc se asi strefím víc do vkusu.

Jako bonusový vstup jste mohli získat hlásek navíc díky uhádnutí všech knižních obálek a indicií. Tato část nebyla povinná, ale zase některé zvýhodnila. V tomto uspělo 12 soutěžících. Ještě připomenu, že výhrou byl balíček mixovaný knižními záložkami, nějakými podepsanými suvenýry, lepítky, čaji, něčím na zub a tak dále. Díky vysoké účasti jsem přihodila i něco navíc jako překvapení. To, co jsem odhalila uvidíte níže na fotografiích...


Teď pro zájemce ukážu výsledky bonusových otázek...

 Jsem rozohněná

 Učiněná katastrofa

Nádherná svatba

Dívky z trajektu

Možná jednou

Blackout

Eldest


U všech těchto bodů šlo o série, takže jste mohli napsat jakýkoli díl....
Poznej indicie - Darrow, Mars, infiltrace - Rudý úsvit
Poznej indicie - Chloe, nadpřirozeno, vědecký experiment - Nejtemnější síly
Poznej indicie - Todd, Hluk, jiná planeta - Chaos
Poznej indicie - podzemí, zamoření, čištění senzorů - Silo
Poznej indicie - datum smrti, Pavouk, katastrofa - Čísla


Všem tímto chci moc poděkovat. Hlavně za povzbuzující vzkazy a chválu. Objevila se i malá kritika, ale nic vážného :-) Já jsem za jakoukoli odezvu ráda. Moc a moc tedy děkuji, potěšili jste mě. A teď už tedy jdeme na toho vítěze. A tím je...

Ells
Gratuluji! :-)
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87