27 července, 2017

Válka zrcadel byla zvláštní knihou, ale dobře napsanou a opravdu čtivou. I když mi nějaká vysvětlení chyběla k lepšímu porozumění, tak spokojená jsem byla. Podpis autorky jsem opět získala na Světě knihy :-)


Válka zrcadel {recenze}
O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí, zda to není spíš prokletí. Přesto se může její život ocitnout v troskách mávnutím motýlích křídel. Jako by nestačily intriky a politické hry. Začínají se vynořovat i bezejmenné stíny dávnověku. Odkaz bytostí, kterým stačí pár kapek krve, aby proměnily zapomenuté pohádky v krutou realitu.


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Stále nad knížkou uvažuju, ale nevím. :) Obálku má pěknou, ale hodnocení spíš průměrné. Spíš se asi pustím do Frosta od Fuchse než do tohohle, ale ještě uvidím. Třeba na ni jednou dojde. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no byla to takova prumerna kniha... ale mela jsem ji na recenzi, tak jsem rada :-)

   Vymazat
 2. Podepsané knihy jsou podle mě o kus kouzelnější :)

  OdpovědětVymazat
 3. Před nedávnem jsme tenhle kousek vyhrála, takže jsem hrozně zvědavá, až se k němu taky dostanu :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)