11 července, 2017

Podepsaná kniha - Areston

úterý, července 11, 2017 10 komentářů
Dalším českým autorem, od kterého jsem získala podpis je Josef Pecinovský....


Areston {recenze}
Jednou za osm let se k Zemi přiblíží Areston – podivuhodné umělé těleso o průměru jednoho kilometru s podmínkami vhodnými pro život člověka. Ovšem objekt se nestal předmětem vědeckého bádání, ani výzvou dobrodruhům. Stal se nejtvrdším vězením sluneční soustavy.
Nyní zde vládnou drsné zákony silnějšího. Otrokářství, nás
ilí a znevážení jakékoliv lidskosti. To vše je zde na denním pořádku. Ovšem Terstegen, který si zde vysloužil pobyt za protivení se mocným, se se stávajícím řádem nehodlá smířit. Ví, že má jen dvě možnosti – shrbit se a uradit vše, čemu kdy věřil, nebo vyzvat osud, stát se pánem Arestonu a odhalit všechna jeho tajemství...


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Tahle knížka mě poměrně láká, ale nespěchám na ni. Už máš představu, kdy se do ní tak cca pustíš? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad příští nebo popříští měsíc :-)

   Vymazat
 2. Jéé, budu se těšit na recenzi. Kniha vypadá lákavě a má famózní obálku :)

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se na recenzi! :) Mimochodem, ta obálka je krásná! :D

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Podpisů není nikdy dost! A tahle knížka navíc vypadá moc pěkně :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já s podpisy teprve začala. Takže jich moc nemám :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)