MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

01 července, 2017

Měsíc s knihou - červen

sobota, července 01, 2017 11 komentářů
Myslím, že to moje omezování absolutně nefunguje. Však se na to podívejte. Zdá se vám, že takto vypadá nakupovací půst? Raději se na to podíváme podrobně, protože tu hromádku nemůžu ani vidět :-D


Jako první začnu těmito třemi knihami. To jsou, řekněme, dary. Dostala jsem je od Pinky v knihách a od Chensie s Wish, kterým jsem dělala blogové šablony. Peníze za to neberu, protože nevím, kolik bych si měla účtovat. U každé šablony sedím jinak dlouho, ale obvykle to nějaký ten den zabere. Nicméně, kniha jako způsob platby se mi líbí :-PDále mám trilogii Nejtemnější síly. Mám je sice už dávno přečtené, protože jsem je měla jako e-knihy na recenze. Nicméně mě to hodně bavilo a tak jsem ráda, že se mi je podařilo sehnat z druhé ruky, abych nemusela kupovat drahé nové knihy...Jediné dva recenzáky. Plíseň jsem si domlouvala už v květnu, ale než přišla, tak byl další měsíc... A Lorda Johna, toho mám jako recenzák z konkurzu. Původně jsem měla v plánu nebrat nic a mít odpočinkový měsíc, ale když už se to tak vyvrbilo, přece je neodmítnu :-)Moje první zkušenosti s Richelle Mead. Sice nevím, kdy se k tomu dostanu, ale knihy byly hodně za levno, takže jsem si řekla, že to vyzkouším na této duologii.... :-)Další tři knihy objednané přes internet. Políbená ledem je dalším pokračováním k sérii, kterou pomalu dávám dohromady. Jane Austen je do mé mini sbírky :-) A poslední kniha, řeknu jen Sherlock Holmes a výprodej :-PDalší dvě knihy mám nákup v Dobrovském za poslední narozeninový kupon. I když jsem měla lákadel mnoho a utrácela bych jedna báseň, vydržely mi půl roku. Nakonec jsem využila posledního kuponu na dvě novinky, které jsem moc chtěla do sbírky...A nakonec jedna výhra jedné zajímavé knihy :-) Zaujala mě obálkou i obsahem a pak se mi podařilo objevit soutěž a helemese, štěstí na mé straně :-)


No a na úplný konec omalovánky, které mi mamka koupila v Levné knize :-PCelkový počet nových knih: 16 papírových knih, 0 e-knih, 1 omalovánky

 

Přečtené knihy
Celkový počet přečtených stránek: 2072Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

11 komentářů:

 1. Páni, tak to je pořádná hromádka! :D
  Jinak, Věk X není dilogie. Sice jsou venku jen dva díly, ale rozhodně to není ukončené. Richelle se jen s pokračováním pekelně loudá... :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no prave jestli u toho nezustane, uz je to totiz nejaky ten patek a mezitim se pustila do jinych knih

   Smazat
  2. Ona ta série neměla v Americe moc velký úspěch, takže ji zařízlo samo nakladatelství. Ale Richelle slíbila, že to dopíše a vydá na vlastní náklady, jen holt říkala, že to bude trvat, protože mezitím musí zásobovat nakladatele i knihami, co vydávat chtějí, a vydělávat, takže třetí díl Věku X píše jen o volných chvílích. Věřím, že to dopíše, jen si holt ještě počkáme. :(

   Smazat
 2. Páni, toho je! :D Na "Lorda Johna" taky čekám, vypadá zajímavě, tak doufám, že nezklame! :D

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to je teda hromada. :)) všechny vypadají zajímavě, některé jsem už četla, ale spoustu z nich se chystám.. Přeju příjemné čtení a budu se těšit na recenze nových knih.. :)))

  OdpovědětSmazat
 4. Hezké kousky. Jak pořád zmiňuješ sérii Věk X, nalákala jsi mě a já první díl začala včera číst. Zatím se to rozjíždí, ale snad to bude zajímavé :)

  OdpovědětSmazat
 5. To vypadá opět parádně a mě zase nezbývá než ti závidět. Hlavně pak asi Prozřetelnost ohně a Paní půlnoci, na které se rozhodně chystám. Jsem ale zvědavá i na Plíseň, když už jsem si dala tu práci s prvním dílem :)

  Lory Humble

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to trošku jiné, ale je to prostě výstylka mezi prvním a třetím dílem...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87