MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 července, 2017

Filmová očekávání - srpen

pondělí, července 24, 2017 5 komentářů
Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Temná věž
Námětem je kniha Stephena Kinga, kterou jsem nečetla a pravděpodobně ani nebudu. Každopádně se podívám na film. Bude to zhuštěné, rychleji mi to uteče a je tam zajímavé herecké obsazení :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

  1. Co jsem pred par mesici cetla, tak film by nemel byt pouze jeden, dokonce byla zminka i o serialu, ale ted uz to nemuzu najit. Film chci videt, i kdyz me serie neuchvatila.

    OdpovědětSmazat
  2. Ahoj neděláš designy na přání? Moc bych chtěla nový, děkuji
    http://holcici-svet-cool.blog.cz/
    emai: simca.damkova1@seznam.cz

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87