MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 května, 2017

stopnulo cz nakladatelství

Další z mnoha sérií, které se mi povedlo ukořistit. Jeden z dílů pochází z Levné knihy, druhý je už sehnaný v kamenném obchodě...

Recenze - Ptačí zpěv | V podsvětí
 


Ptačí zpěv

 • Ptačí zpěv  
 • V podsvětí
 • Lark Ascending

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Na sérii jsem už několikrát narazila v LK, ale právě proto, že jsem si zjistila, že je nedovydaná, nekupovala jsem si ji. :/

  OdpovědětSmazat
 2. Vůbec neznám, ale tohle nedovydání mě fakt vždycky naštve!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ani nemluv, a to jich uz doma mam... treba se nekdy naucim cist v aj a dozvim se zbytek :-)

   Smazat
 3. Nedovydávání je vážně k vzteku, člověk buď aby se v průběhu bál, aby to nepřestali vydávat a nebo aby čekal, jestli vydají sérii celou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je prave ten orisek, jenze kdyby takhle vsichni cekali, tak to nakladatele vzdaji hned na zacatku

   Smazat
 4. S touhle sérií jsem pro jistotu ani nezačínala :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja to nejak risknu a pak doresim, treba bude nekde amatersky preklad :-)

   Smazat
 5. Neúplné série jsou nejhorší... :p

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne