MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 května, 2017

Knižní přírůstky #151

úterý, května 16, 2017 12 komentářů
Dneska se mi to hezky sešlo. Mailem jsem obdržela recenzní e-knihu od Hostu - Řád zlomených křídel. Jsem na ni upřímně zvědavá :-) A jako další velice očekávanou novinku od Marissy Meyer, Bez srdce. Tuto knihu jsem získala díky nové spoluprácei s Megaknihami... :-) Takže jdu dočíst Frosta, ať se na ně můžu vrhnout...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. Bez srdce vypadá skvěle. Už dlouho se k téhle knize snažím dostat, zatím se mi to ale nepovedlo. I řád zlomených křídel vypadá dobře. Tak ať se knihy líbí! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dekuji, dnes se poustim do Bez srdce, sice je to vetsi, ale to dam :-)

   Smazat
 2. Ať se ti líbí. Bez srdce mě také čeká :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Hezké novinky :) Příjemné čtení :)

  OdpovědětSmazat
 4. Bez srdce mám taky v plánu, měsíční kroniky mě totiž úplně dostaly :-) Ať se knihy líbí :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Já jsem zvědavá na ten Řád, už jsem o ní slyšela, ale nějak netuším co si o ní myslet po jedné recenzi :)

  OdpovědětSmazat
 6. E - knihu moc nevidím, ale Bez srdce vypadá skvěle! Já jsem ještě nepřečetla ani Winter :D Užij si čtení :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne