MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 dubna, 2017

Právě mě překvapil pošťák svým zběsilým zvoněním. A co mi nepřišlo, dlouho očekávaná novinka, na kterou jsem vyhrála recenzní konkurz. Takže všechno jde stranou (kromě uvaření večeře) a ihned jdu na to :-D
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. To jsme na tom dost podobně! :D Tak tfuj tfuj tfuj! Ať nás knížka nezklame! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ta to závidím. :) přeju příjemné čtení.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se těším na recenzi, výrazně uvažuju nad tím, že knihu koupím mamce, Cizinku má moc ráda. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cizinka je super, ale v tehle knize toho bylo dost malo...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne