13 dubna, 2017

Nový recenzní výtisk právě dorazil a já se tak konečně dočkala knihy, na kterou čekám téměř dva roky. Ale je v kapse, už ji mám a můžu se vesele pustit do čtení dalšího zajímavého kousku.



Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Pak dej vědět jaká je... Pokukuju po ní už nějakou dobu..

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, to se máš :) Tu knihu chci už strašně dlouho a konečně ji vydali! Těším se na recenzi ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Obálka vypadá zajímavě a lákavě :) Těším se na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. prvni vec, ktera me tenkrat ocarovala... :-)

   Vymazat
 4. Taky jsem nad ní přemýšlela, ale nakonec jsem dostala strach :-D Přeji ať se líbí a budu se těšit na recenzi :-)

  OdpovědětVymazat
 5. O knihe som už počula a vyzerá zaujímavo, snáď taká aj bude. Prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)