MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 března, 2017

Čtecí plány na duben

čtvrtek, března 30, 2017 10 komentářů
V dubnu mám na seznamu vícero knih. Otázkou zůstává, kolik se jich ke mně dostane a kolik bude mít posunuté datum vydání. Tím pádem si na daný měsíc volím tyto dvě knihy :-)

Duben

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Čáry života
424
-Učedník a pyramida Orků 320Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Jsem zvědavá, co řekneš na Čáry života, já nad touhle knihou stále váhám, takže se budu těšit na recenzi. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty Čáry už bych taky konečně měla přečíst :-D. Ale tenhle měsíc se mi nějak nedařilo. A je to tady. :-D Jsem říkala, že přijde útlum :-). Ať se ti knihy líbí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je jedno ze jsi mela utlum, ty mas takovy naskok, ze si to muzes dovolit :-P

   Vymazat
 3. Tak ať plány klapnou a těším se na recenzi Čar! :) Zatím jsem slyšela spíše zklamané názory, tak přeji, ať se Tobě kniha líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky docela. Ale knihu jsem dostala, tak mi to nebude případně trhat žíly :-)

   Vymazat
 4. Čáry života bych si taky chtěla přečíst. :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne