Dnes mi dorazila výhra od Ells. Usmálo se na mě štěstí, ani nevíte jaké. Zrovna jsme spolu kecaly o podepsaných věcech a knihách. Říkala jsem, že mám akorát jednu záložku, co jsem vyhrála dřív, ale žádná kniha podpis nenese. Jaká klika, vyhrála jsem u ní hromádku z vánoční soutěže, kde je spousta věcí, včetně podepsaných záložek a jedna záložka, kterou vyrobila. Z té mám největší radost, protože hned poputuje do knihy Jane Austen...