MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 ledna, 2017

Záložky #14

pondělí, ledna 16, 2017 12 komentářů
Dnes mi dorazila výhra od Ells. Usmálo se na mě štěstí, ani nevíte jaké. Zrovna jsme spolu kecaly o podepsaných věcech a knihách. Říkala jsem, že mám akorát jednu záložku, co jsem vyhrála dřív, ale žádná kniha podpis nenese. Jaká klika, vyhrála jsem u ní hromádku z vánoční soutěže, kde je spousta věcí, včetně podepsaných záložek a jedna záložka, kterou vyrobila. Z té mám největší radost, protože hned poputuje do knihy Jane Austen...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87