MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 ledna, 2017

Pár dalších tašek. Sice bych je nikdy nevyužila, ale jsou tak krásné... :-)

Co bych si přála ke knihám - záložky, placky, věci do knihovničky apod... Tento projekt jsem si vymyslela sama.

 • Taška Certified Book Addict
 • Taška Bookworm University černá
 • Taška Hogwarts Houses
 • Taška The Lights
 • Taška A Book is Like a Dream
 • Taška We’re All Mad Here
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Po těchto taškách už pokukuji nějaký ten pátek, zrovna včera mi přišlo info, že naskladnili jednu z těch pro mě nejvíc top (druhá řada uprostřed). :-) Pořád ale váhám :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já právě taky. Nejsou zrovna levné a navíc já a vybírat si z něčeho... To zabere dny či týdny :-)

   Smazat
 2. Boží! Ta první a poslední dvě se mi neskutečně líbí! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Co bych za nějakou pořádnou knihomolskou tašku dala, nicméně ty z knižního vesmíru jsou pro mě moc předražené, takže se asi podívám na Ebay :)

  OdpovědětSmazat
 4. Tyhle tvé články jsou vysloveně mučení. Tolik úžasných tašek, které nikdy nebudu mít, ach. Je to prostě nádhera. Hlavně s Bradavicemi a Šklíbou :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87