MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 prosince, 2016

Šťastné a veselé

pátek, prosince 23, 2016 4 komentáře
Jelikož nepředpokládám, že na Štědrý den bude každý vylepený na obrazovce svého počítače a sledovat blogy ostatních, přicházím s přáním o den dřív :-) Všem tedy přeji krásné svátky, užijte si volno s rodinou. Přeji vám spoustu radosti pod stromečkem, plná břicha dobrého jídla a hlavně tu pohodičku. Užijte si krásné svátky a nezapomeňte se potom pochlubit, co jste dostali :-D
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Ahoj, taky přeju krásné svátky, hlavně pohodu, klid a ať ti Ježíšek naježí hodně knih:)

  OdpovědětSmazat
 2. I tobě, Lucí, užij si to, odpočívej a ať najdeš pod stromečkem i nějakou tu knihu :)

  OdpovědětSmazat
 3. Děkuju, krásné přání :)
  I tobě přeji krásné Vánoce, mnoho dárků, pohodu a klid a také spoustu inspirace pro blog :)

  OdpovědětSmazat
 4. Pěkně řečeno - i Tobě přeji krásné Vánoce a ať se ti splní úplně všechno, co si přeješ :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87