13 prosince, 2016

Knižní přírůstky #122

úterý, prosince 13, 2016 18 komentářů
Dnes jsem si ve schránce vyzvedla výhru, kterou jsem získala u SeaBook. Moc děkuji a už se těším, až si to pořádně prohlédnu :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

18 komentářů:

 1. Gratuluji k výhře, ať se kniha líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc gratuluji a přeju, ať se knížka zalíbí :)
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
 3. Obrovská gratulace! Ať se ti líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Velká gratulace, já sama bych tenhle kousek měla ráda v knihovně :)

  Lory Humble × TICHÝ ODPOR

  OdpovědětVymazat
 5. Nemáš zač! :)
  Snad budeš stejně nadšená, jako já :)

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. Ještě mít čas si ji pořádně projít... :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)