MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 listopadu, 2016

Knižní přírůstky #118

pondělí, listopadu 14, 2016 10 komentářů
Tak jsem se dočkala i já. Konečně balíček dorazil. Dostala jsem hezký diář na rok 2017 a kuchařku na recenzi. Plus jeden výtisk navíc do soutěže. Takže jakmile všechno nachystám, spustím předvánoční soutěž :-) Do té doby musím vyrobit ještě záložky a hlavně sepsat recenzi na tuto kuchařku :-DPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Ta kuchařka vypadá skvěle, jsem zvědavá, jaké je uvnitř :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím vypadá dost skvěle. Myslím, že recenze by mohla být i zítra, když to stihnu :-)

   Vymazat
  2. To by chtělo i nějakou praktickou ukázku, nechceš mě pozvat na nějakou dobrotu? :D :D

   Vymazat
  3. otazkou je, kdy budu mit cas pect :-D navic moje vytvory nejsou skvosty k foceni :-P

   Vymazat
 2. Vypadá opravdu skvěle a diář také :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kuchařka vypadá úžasně, těším se na recenzi :-)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne