MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 září, 2016

A je to tu. Podařilo se mi článek úspěšně dokončit, takže neváhejte, je tu pár zajímavých akcí. A to nemluvím o soutěžích. S některými knihami se roztrhl pytel. Ale pozor, je tam pár soutěží, které končí už dnes...

Akce

  • Jota - sleva na sérii Sirotčinec slečny Peregrin 40%
  • Bux - tituly autora Roalda Dahla se slevou
  • Arara - nejrůznější knižní výprodeje
  • eBux - e-kniha Zachráníš mě ráno za 85,-
  • eReading - sleva na e-knihy nakladatelství Indeart

Soutěže

Facebookové soutěžeDalší soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže (odkazy jsou přidávány denně).


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne