MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 srpna, 2016

Jak jsem slíbila, musím vyhlásit narozeninovou soutěž. Ta byla tak trochu tajná, ale když jsem po dni či dvou zjistila, že nikdo odkaz v článku neobjevil, tak jsem odkaz vyhodila přímo na facebook a vložila i jeden zde do menu... A tak je na čase to ukončit.

Jelikož není peněz nazbyt, byla soutěž o záložky. Vítězové, celkem tři, dostanou tyto záložky a jednu vyrobenou, kterou vám neukáži. Jednak je neumám u sebe a navíc každý dostane jinou, tak ať si nezávidí :-P


Jednou z částí 'testu' byl i výběr oblíbených knih a takto to dopadlo...Chtěla bych tedy všem zúčastněným poděkovat. Moc se mi líbily vaše odpovědi týkající se knih, ale i vaše kritika a postřehy. Vážím si všech pochvalných ód, moc mě potěšily, ale byla jsem ráda i za kritiku... Jeden z postřehů byl, dlouhý postranní panel. I když mám všechny ty položky ráda a jen těžko bych se jich zbavovala, přece jen jsem ho upravila a dovolila jsem si některé věci nacpat do zápatí. Snad to bude přehledné a menu krátké... Také jsem na hlavní stránku nastavila z původních osmi článků jen čtyři... Někdo psal, že nemá rád neknižní články. Ale jak jsem tento týden řešila, není v mých silách mít blog striktně knižní. Jsem ráda, že je i trochu osobní. Tak doufám, že tito čtenáři si prostě vyberou jen ty články, které je zajímají... A to je asi tak vše, jinak jste na mě byli hrozně hodní ;-)

A teď ti vítězové
Knižní Sen
Mája
Medvědářka
 
Ještě jednou děkuji za účast a doufám, že výhry se budou líbit...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Jůů, moc děkuji :-) Takhle jsem ještě nic nevyhrála. Mám velkou radost. Mám u sebe na fb stránkách také soutěž https://www.facebook.com/zdenkazmedvedioazy/posts/1054878547922902. Třeba se usměje štěstí i na tebe pokud se zúčastníš.

  OdpovědětSmazat
 2. Safra, zas nic :D ... Ale gratuluji vítězům :)

  OdpovědětSmazat
 3. Zase mám smůlu. :D Ale gratuluji vítězům a přeji hodně štěstí s blogem! :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky. Příště třeba znovu. Tentokrát byl docela zájem...

   Smazat
 4. Jů, gratuluju vítězům! :)
  A ty grafy jsou fakt zajímavé, ale v něčem mě ani moc nepřekvapily :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky to byly jen na rychlo vymyšlené otázky. Kdyby byla soutěž o knihu, bylo by to těžší... 😃

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87