01 srpna, 2016

Červenec byl naprosto katastrofální. Snad nejhorší měsíc v roce. Dostala jsem šílený kopr na čtení a nedonutila jsem se téměř k ničemu. O dovolené jsem sledovala akorát filmy a seriály a pustila jsem se do modelu. A podle toho taky tento přehled vypadá. Až se stydím. Ale je pravda, že po tolika měsících jsem to už asi potřebovala...

 

Jako první jsem v měsíci dostala e-knihu na recenzi. Tentokrát šlo o Lovce vran od Lyndsay Faey. Od této autorky jsem četla Prach a stín, který se mi opravdu líbil, především díky tematice Sherlocka Holmese. Lovci jsou už sice trochu slabší, přesto má autorka svůj styl psaní, lehký, čtivý a odpočinkový zároveň. Takže příště zas...Následoval další recenzák, tentokrát papírové ilustrované vydání Alenky v kraji divů a za zrcadlem. Bohužel od knihy jsem očekávala příliš mnoho a proto jsem byla zklamaná. Její čtení bylo příliš těžkopádné, zdlouhavé a především neskutečně zmatené. O autorových myšlenkových pochodech při sepisování tohoto díla, si myslím své...Ke konci měsíce jsem se rozhodla porušit svůj nakupovací půst a vydala jsem se do Levné knihy. Tentokrát jsem byla odhodlaná si něco najít. A povedlo se. Domov našly tyto dvě knihy - Pět dní a Paměti hraběte D'Artagnana.A úplně nakonec recenzní Poslední hvězda. Dlouho očekávaná a vymodlená kniha. Mám ji zrovna rozečtenou a zatím spokojenost veliká....Celkový počet nových knih: 4 papírové knihy, 1 e-kniha

 

Přečtené knihy
 Celkový počet přečtených stránek: 850


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. No, za červenec jsem na tom ještě hůř než ty :D. A navíc si myslím, že sis pořídila krásné kousky :). Paměti Hraběte D'Artagnana jsem si taky koupila, ale už je to delší dobu :).

  OdpovědětSmazat
 2. Katastrofální jsem měla loni celé léto, brigádničila jsem na 12hodinových směnách a pak jen spala. A v tom vedru se mi navíc vůbec nechtělo číst.
  Letos se mi právě naopak hodně daří. Alespoň zatím. Každopádně já jsem nečetla několik měsíců skoro vůbec, když jsem se učila na maturitu, tak si to teď vynahrazuju a čtu jako najatá :D
  Takže neboj, brzy se to změní! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To doufam, zatim jsem dopredu oproti planu, ale i tak se musim donutit

   Smazat
 3. Taky jsem v červenci četla méně, za to určitě může to počasí :D. Ze zmíněnýck knih jsem četla akorát Alenu, kterou mám moc ráda :)
  Double Infinity by Ella

  OdpovědětSmazat
 4. Pěkné kousky, z nichž mě nejvíce láká Poslední hvězdy, i když jsem ještě nečetla ani první díl, jak příhodné, že? :D

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Mně se naopak velmi daří a i když jsem měla ze začátku července čtecí krizi, úspěšně jsem ji poslala někam :D :)
  Určitě to bude v srpnu lepší :)

  OdpovědětSmazat
 6. V červenci se mi také moc nevedlo... Ale to nevadí, napravíme to v srpnu :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)