MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 července, 2016

Knižní přírůstky #100

úterý, července 12, 2016 11 komentářů
Paní pošťačka mi opět udělala budíček už po osmé hodině ranní. Tentokrát mi donesla tento kousek na recenzi, který vypadá opravdu dost dobře :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

11 komentářů:

 1. Krásná kniha. :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Výroční přírůstek :) ..
  Alenku bych si strašně chtěla přečíst v originále :)

  OdpovědětSmazat
 3. Zbožňuju Alenku :3 Ať se líbí!

  OdpovědětSmazat
 4. Už jsem obdivovala na Instagramu. Užij si ji! :) My jste s Hankou okukovaly v Luxoru Alenku v angličtině, v edici s pozlacenými kraji stránek a nádhernými ilustracemi... Od chvíle, kdy jsem ji tam nechala, mě to tak trochu štve a asi se tam pro ni budu muset vrátit :D Měj se hezky :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Originály bývají moc krásný, třeba takový Harry Potter. Ale já bych to čtení nezvládla

   Smazat
 5. taky ji mam v planu. posledni dobou ujizdim na komiksech a ilustrovanejch knizkach :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne