MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 června, 2016

Zase nějaké bláboly

čtvrtek, června 09, 2016 2 komentáře
Ahoj, po dlouhé době tady sepíšu pár řádků, protože po tom, co jsem začala přetvářet blog, jsem tyto deníkové zápisky poněkud omezila. A myslím, že tím líp. Nejsem žádný pisatel a pokud mám momentální chuť se o něco podělit, mám k dispozici facebook nebo instagram (tyhle dvě přednostně). Tam můžu otravovat to aleluja :-)

Takže bych chtěla nejdřív zmínit, že za chvíli půjdu fotit kouzelnou knihovničku, kterou pravděpodobně vypustím v sobotu, pokud to stihnu. Začíná mi totiž dovolená, tak bude čas zase trochu zapracovat na blogu a podívat se, čemu jsem se dlouho nevěnovala... Mimo to se zaměřím na letní knižní výzvu. Včera jsem si vzala Červený vrch, jednu z knih na seznamu. Zatím je to dobré, jen doufám, že se nebudu moc bát :-P

Ráda bych dnes stihla napsat recenzi na Dědičku ohně, včera dočtenou. Bude ale záležet na tom, kdy se vrátím od mamky. Mám to už víceméně sepsané a vymyšlené, jen tomu musím dát finální podobu a obrázky... Což je tak práce ještě na hodinu. Ale vzhledem k tomu, že zítra jdu do práce na deset, to prostě musím nějak stihnout... A to bych měla dělat ještě jednu várku marmelády.

A ještě bych ráda udělala opravdu velkou čistku v seznamu knih na přečtení. Některé jsou tam poměrně dlouho a je veliká pravděpodobnost, že už se k nim nedostanu. Bude lepší si udělat aktualizovaný přehled :-)

No a to je vše, co jsem vám chtěla vykecat. Takže se mějte hezky a pochlubte se vašimi plány na víkend nebo prostě následující dny :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Taky jsem nedávno čistila svůj čtecí seznam. Jenže nakonec jsem i dost knih přidala, takže to vyšlo nastejno :D

    OdpovědětSmazat
  2. Nahodou ja mam denickovy zapisky rada tak nas o ne nepripravuj :) Dedicku docitam, tak sem zvedava, jak to skonci.

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87