MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 června, 2016

Knižní přírůstky #97

úterý, června 14, 2016 8 komentářů
Dneska mi dorazil nový recenzní výtisk. Tak jsem zvědavá, jestli to bude tak dobré, jak slibují :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Tak tahle knížka mě vážně zaujala :D jdu si o ní něco najít. Těším se na recenzi! :)

  http://fandombeforebloodcz.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 2. mela bych ji mit nekde na ceste, tak snad uz se brzo dockam :)

  OdpovědětSmazat
 3. O knížce jsem už párkrát něco zaslechla, ale zatím se do ní pustit nechystám..:) Ale určitě jsem zvědavá na tvůj názor, takže společně s tebou budu doufat, aby se ti kniha líbila...:)

  OdpovědětSmazat
 4. Kniha mě láká, takže se budu těšit na recenzi :) Měj se krásně :)

  OdpovědětSmazat
 5. Obálka vypadá dobře, snad bude takový i obsah :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87