MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 června, 2016

Akce a soutěže #237

pátek, června 17, 2016 3 komentáře
Páteční rychlopřehled akcí je tady... Akcí je úplné minimum, tak snad alespoň některé z vás potěší nějaká soutěž a zapojíte se :-)

Akce


Soutěže CZDalší soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže (odkazy jsou přidávány denně).


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Wau hodne dobrej soupis, o vetsine z toho jsem ani nevedela, diky :)

    OdpovědětSmazat
  2. Super přehled jako vždy. Slevy na Arara mě málem stály další pořádnej kus výplaty, naštěstí jsem počkala do druhého dne a spousta mnou vybraných titulů byla za plnou cenu, takže hned z nákupu sešlo :) Přeji pěkný víkend :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87