Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete i na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

 poster poster poster poster

Captain America: Občanská válka
Moje filmové chutě vždycky zlepší marvelovky. Za mě velké plus, jsem spokojená. I když se toho neudálo příliš, tedy, že jsme nepokročili v ději o moc dále, efekty a boje byly skvělé, arogance Tonyho a Stevea (přiznejme si pravdu), někdy člověku leze na nervy. Ale jinak prostě skvělé. Spousta nových postav a to jak se 'rozšířil' tým... Jo, příště zas :-)

Moje hodnocení:

Kolonie
Popravdě jsem čekala něco více, tedy po dějové lince. Protože celkem vzato se toho zase moc nestalo. Ve filmu najdete obvykle vykreslenou bestialitu lidí a jak je lehké davu vymýt mozek. A zjistíte, že spravedlnost téměř neexistuje. Ale jinak nic vyjímečného... Takže v konečném hodnocení, musím říct, že průměr.

Moje hodnocení:
 


Jak přežít single
Komedie, která mě zaujala už svojí ukázkou. Sice jsem podle traileru čekala mnohem větší odvázanou srandu, ale i tak jsem se pobavila. Rozhodně koukatelný kousek, který sice jako vždy končí jako pořádný slaďák. Byla jsem hlavně zvědavá na Rebel Wilson, která ve spoustě filmů hraje dost silné a nevázané postavy (opravdu závidím to sebevědomí :-P).


Moje hodnocení:
 
CSFD


No Escape
Už hodně dlouho jsem u ničeho nebyla tak nervózní a napnutá. Na jednu stranu se na tyto filmy dívám (napínavé a reálné), protože člověk si u nich spoustu věcí uvědomí (nejezdit do těchto zemí, nechodit nikde sám, nemít děti :-), nikde není bezpečno s dnešními zbraněmi), ale na druhou stranu je nemám ráda, protože je až znepokojivé vědět, že se to může tak lehce stát. A vidět lidi, že se chovají jak divoká zvěř, není zrovna příjemné. Tento film zachycuje prostě temnou lidskou stránku, kterou je lepší nevidět...

Moje hodnocení: