MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

02 dubna, 2016

Viděla jsem... #106

sobota, dubna 02, 2016 6 komentářů
Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete i na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

   poster poster poster 

Hořké sladkosti
Náhodou jsem na to narazila v televizi a podařilo se mi chytnout začátek. Zlákal mě hlavně Timothy Dalton a tak jsem si řekla, že to zkusím. Byl to klasický lehce romantický film, možná trochu rodinný. Hodně předvídatelný, ale koukatelný.

Moje hodnocení:
CSFD

Můj týden s Marilyn
Na tento film jsem viděla ukázku a tak si řekla, že to zkusím. Nakonec to byla docela katastrofa a ani některé známé tváře to nezachránily. Čekala jsem něco ze života Marilyn, ale ve filmu působila jako velká alkoholička a totálně hloupá blondýna. Nevím, ale moc mě to neoslovilo.

Moje hodnocení:


Velká šestka
Super animák, jeden z mála, který je opravdu skvělý a nemá tak okoukané téma. I když... Možná trošku. Ale byla to sranda a moc se mi to líbilo :-) Skvělé zpracování i hudba... Určitě doporučuji :-)

Moje hodnocení:
CSFDPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Můj týden s Marylin byl opravdu špatný, Velká šestka se mi ale také líbila.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
 2. Velká šestka je úžasný film! :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Marylin jsem viděla před pár lety a taky mě ten film zrovna dvakrát nezaujal.
  Na Velkou šestku se chci určitě podívat, ale jak se znám, dostanu se k tomu až v době, kdy už to budou dávat v televizi...

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne