MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 března, 2016

   poster poster 

Stážista
Pohodová komedie, která je vhodná jako oddychovka. Má sice dvě hodiny, ale i tak se to dá zvládnout. Pěkně jsem se nasmála a navíc Anne Hathaway a Robert De Niro skvěle pasují na své role. Nečekejte však nic mimořádného. Je to klasický průměrný film tak trochu ze života. Hlavně o tom, jak je těžké udržet v dnešní době rozrůstající firmu a jaké to má následky na osobní život. Mimo to se tam ten konec příliš nehodil. Ale já dávám čtyři hvězdy za zábavu a celkový dojem, protože dneska už moc skvělých a originálních snímků nenajdete.

Moje hodnocení:
CSFD


Fakjů pane učiteli 2
Na to, jaká je to hovadinka, se prostě musím pořád řezat. Německou filmovou tvorbu normálně nesleduji, ale u tohoto filmu (i jeho předchozího dílu) prostě dělám výjimku. Je to blbá sranda, ale sranda :-D

Moje hodnocení:
CSFDPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Oba filmy bych v budoucnosti chtěla vidět, až budu mít chuť na nějakou příjemnou a vtipnou oddechovku :)

  OdpovědětVymazat
 2. Fakjů pane učiteli 2 jsem viděla a dost jsem se u něho pobavila, ale první díl mi připadal lepší. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Stážistu jsem viděla nedávno a za mě je to také docela povedený film. Ovšem skutečnost, že si naprosto nepamatuju, jak skončil, svědčí o tom, jak silný dojem na mě zanechal. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Já věděla, že se chci na něco podívat, ale úplně jsem zapomněla na co :D Děkuju za připomenutí, snad se k filmům brzy dostanu :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne