MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

07 března, 2016

Sicario, V srdci moře

pondělí, března 07, 2016 2 komentáře
   poster poster

Sicario: Nájemný vrah
Po pravdě jsem si ani nečetla anotaci, jen jsem někde zahlédla kousek ukázky a zaujali mě hlavně herci. Doufala jsem v nějakou pěknou akční podívanou. Ale opak byl pravdou. Byla to docela nuda. Boj a drogovými kartely mimo hranice zákona... Rozhodně nic, co by si zasloužilo víc hvězd...

Moje hodnocení:
CSFD

V srdci moře
Film o vzniku knihy Moby Dick. Vyprávění přeživšího námořníka po střetu s velkou velrybou. No, nevím co bych řekla. Čekala jsem úplně něco jiného, a nějak zábavné to nebylo. Spíše jsem se nudila. Navíc to 'rybaření' se mi vůbec nelíbilo... Takže stačilo jednou a už nikdy více.

Moje hodnocení:
CSFD
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87