MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 března, 2016

Modely komplet #2

pondělí, března 28, 2016 2 komentáře
Tady je trochu předělaná skříňka. Všechny zbytečnosti musely jít bokem, aby vznikl prostor jen na modely. Právě dodělávám další mustang a pak mě čekají ještě tři auta. Omluvte rozmazanost fotek, ale můj foťák odešel do kopru a mobil stojí za prd :-D


letadla (modré a červené jsem dělala před více jak 15 lety :-D) a jedna motorka

viper, audi a pak samé mustangy a shelby, moji oblíbenci

titanic, letadlová loď (jednu ještě dodělávám), pak postavený kovový model audiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne