MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 března, 2016

Knižní přírůstky #83

středa, března 09, 2016 7 komentářů
Ještěže jsem dnes odešla z práce o půl hodinky dřív. Sotva jsem vlezla do výtahu, volal pošťák ať jdu dolů. Přesně na minutu vypočítané :-D A tady je moje nejnovější radost...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Jiskru jsem už obhlížela v knihkupectví, nejspíš si ji přečtu. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Všichni jsme hleděli vzhůru vypadá opravdu dobře. No a teď jsem několik dní poslouchala ódů na Jiskru v popelu, tak jsem zvědavá na tvůj názor :)

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné přírůstky :) Všichni jsme hleděli vzhůru si určitě musím taky pořídit a přemýšlím i nad Adaptací. Těším se na recenze, budu zvědavá na Tvoje názory!
  Pěkný den :)

  OdpovědětSmazat
 4. Doma mám už Jiskru v popelu, ale Všichni jsme hleděli vzhůru mě taky láká :) kterou začneš? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. popravdě ještě nevím, těžké rozhodování, momentálně musím dočíst ty dvě rozečtené knihy a pak se rozhodnu, ale spíš jiskru...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87