15 února, 2016

Během víkendu proběhlo hned několik bleskovek o knižní záložky. O ně asi není až takový zájem, ale pár lidiček se zapsalo. Takže jsem tu hrstku probrala a následující vítězové jsou...

Bleskovka I - Zašitá v knihách
Bleskovka II - Magdálena Fiedlerová
Bleskovka III - Knižní sen
Bleskovka IV - Zdeňka M.

Záložky jsem se snažila nějak přerozdělit, aby měli všichni radost, tak snad se povedlo...
Všem posílám email a čekám na odpovědi :-)


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)