MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 února, 2016

Recenze: pipkin.cz

středa, února 03, 2016 čeká na komentář
Po novém roce jsem se rozhodla udělat si radost knihami a plánovala jsem udělat větší objednávku. Z toho důvodu jsem hledala levnější obchody, abych aspoň něco ušetřila. Na fb mi od jedné uživatelky byl doporučen obchod pipkin.cz. Tam měli všechny knihy skladem, u některých bylo uvedeno dodání do pěti dní, pro jistotu jsem se mailem ujišťovala, zda tomu tak opravdu je. Odpověď jsem dostala vcelku rychle. Po objednání přišlo zboží opravdu do pěti dní (čekalo se na sklad dodavatele). Spokojená jsem opravdu hodně, jak cenami, tak jednáním. Takže když vypadne obchod, ve kterém obvykle nakupuji, vím kam se obrátit.

Edit 27.9.2017:
Bohužel mi poslední objednávka přišla v balíku, který byl zabalen naprosto odfláknutě, nezalepen, jen stažen páskami, které byly úplně volné a knihy nebyly ani obaleny bublinami, musím svůj názor změnit a už nikdy více. Objednávka za několik tisíc, protože jsem brala pro více lidí a vůbec žádná snaha z jejich strany...


Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne