MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 února, 2016

K této knize jsem se dostala díky recenzi a byla výjimečně papírová, protože jsem přehlédla, že jako e-book ji nemají. Takže mám zatím jen jeden díl. Na další se nechystám, jen v případě, že by se mi podařilo je sehnat někde levně v bazaru. Knížečka je totiž docela tenká a za plnou cenu je to docela drahé... Recenzi najdete zde...


PAX

 • Hůl prokletí  
 • Grim přízrak
 • Dívka ze záhrobí
 • Neviditelný zloděj 
 • PAX #5
 • PAX #6

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Na tuhle knížku jsem už četla pár recenzí a čtenáři si jí docela vychvalovali, tak uvidím, jestli si jí taky přečtu - i když v mém případě by to bylo nejspíš z knihovny :)
  Lory Humble

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kniha byla dobrá, četla se pohodově. Je to spíš jak kniha a komiks dohromady. Ale hlavně pro mladší čtenáře...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne