MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 února, 2016

První díl jsem si vzala na recenzi a byl docela povedený a lehce překvapivý, i když nebyl nijak nepředvídatelný. Čtení mě bavilo, takže doufám, že se časem dostanu i k druhému dílu.

Recenze - Eon | Eona


Eon

 • Znovuzrození dračího oka
 • Poslední dračí oko

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Tuto sérii jsem nečetla, ale slyšela jsem o ní. :) Možná se k ní někdy dostanu.. aneb můj reading list je nekonečný. ._.

  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle sérii rozhodně doporučuju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám zatím přečtený jen první díl, který jsem měla na recenzi. Snad se mi poštěstí i druhý...

   Vymazat
 3. O téhle sérii jsem zatím neslyšela, díky za typ. Zkusím si k ni něco dohledat.

  http://boook-planet.webnode.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě najdeš i recenzi. Nebylo to úplně špatné, i když znám asi i lepší, ale zase to má plus za trochu neokoukané téma :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne