MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 února, 2016

Celodenní bleskovka IV

neděle, února 14, 2016 2 komentáře
Začínáme víkendové bleskovky. Kolik jich bude, přesně nevím. Může se stát, že i více než jedna denně...
 1. Soutěž bude probíhat dnes od 10:00 do půlnoci.
 2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR.
 3. Duplicitní vstupy mažu, tak pozor.
 4. Výherce budu informovat emailem v pondělí, který napíšete do komentáře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.
Většinu záložek věnovalo nakladatelství FRAGMENT, kterému moc děkuji. Další jsem sesbírala :-)

Do komentářů:
 1. email
 2. web pokud máte, ráda se podívám
 3. bez čeho si nedokážete představit čtení knihy?
 4. čísla tří záložek, které byste upřednostňovali (některých druhů mám jen po jednom kuse, nejsem doma celý víkend a bohužel si počty kusů z hlavy nepamatuji, takže je pak možné, že dostanete jiné, za to se omlouvám...) + pokud budu stíhat i něco z vlastní tvorby...
Není to těžké že :-) A teď foto záložek...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. 1. literarnikoutek@centrum.cz
  2. http://literarnikoutek.blogspot.cz/
  3. Bez čeho si nedokážu představit čtení knihy? Nejspíš bez záložky, protože běz ní to prostě nejde. Nebo já si alespoň nikdy nejsem schopna zapamatovat číslo stránky, kde jsem skončila, a tak si knihu musím vždy něčím založit. :-)
  Ale ke čtení určitě patří i hrnek s horkým čajem a někdy také něco malého na zub. :-D
  4. Díky za soutěž, ze záložek mě nejvíc oslovila Amélie, tedy č. 12, jinak mi je to vcelku jednu. Já určitě použiji všechny záložky, protože mi neustále někde mizí. :-)

  OdpovědětSmazat
 2. 1. kniznisen@seznam.cz
  2. http://www.kniznisen.simplesite.com
  3. Bez postylky/gauce a dobrého světla :)
  4. 16,10,9

  Knižní Sen

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87