02 ledna, 2016

Tak už mám za sebou úspěšně i re-reading třetí knihy. Opět jsem si krásně zavzpomínala, především u tohoto dílu, který mám asi tak nejraději, knižně i filmově. V ději je krásně vidět, že pohádka skončila a už začínají krušné a nebezpečné časy. Navíc jsem si uvědomila, jak se touto knihou začíná ten filmový a knižní svět oddělovat. U prvních dvou dílů nebyly rozdíly tak markantní, ale tady už docházelo k opravdu zásadním změnám.

A protože se mi teď nakupilo hodně nových knih, ke čtvrtému dílu se pustím až nevím kdy. Ale rozhodně jsem si to opáčko užila :-)
Fotky mého postupu:

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)